Inżynier RFID

Poszukujemy Product Managera/ inżyniera, który chce poszerzyć swoje zainteresowanie technologią RFID.

Jeżeli:

  • jesteś chętny zdobywać i rozwijać wiedzę techniczną z zakresu technologii RFID
  • masz wiedzę inżynierską o technologii radiowej
  • znasz j. angielski na poziomie min. komunikatywnym

to właśnie Ciebie szukamy!

Mile widziane, jeśli:

  • posiadasz znajomość zagadnień z dziedzin takich jak: elektronika, elektrotechnika, automatyka czy mechatronika
  • potrafisz sporządzać dokumentację techniczną
  • jesteś skuteczny w pracach wdrożeniowych
  • potrafisz prowadzić projekty jako Product Manager.

Do Twoich obowiązków należało będzie:

  • dobór rozwiązań dla klientów
  • prowadzenie projektów
  • przeprowadzanie testów RFID u klientów
  • uczestnictwo we wdrożeniach RFID
  • śledzenie trendów RFID na rynku .

Oferujemy pracę łączącą obowiązki projektowania nowych rozwiązań pod potrzeby rynku oraz prezentowania koncepcji technicznych przed klientami.

Skontaktuj się z nami.

praca@issrfid.com

Specjalista/Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Specjalisty / Specjalistki ds. sprzedaży i obsługi klienta.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • aktywny udział w nawiązywaniu i budowaniu relacji biznesowych z partnerami oraz kluczowymi klientami
  • aktywne wsparcie procesu sprzedażowego –organizowanie i uczestnictwo w spotkaniach
  • przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie CRM
  • analiza rynku i bieżące monitorowanie działań konkurencji
  • systematyczne raportowanie podejmowanych działań i wyników pracy
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i jej produktów na wyznaczonym rynku.

Wymagania:

  • łatwość nawiązywania i budowania kontaktów biznesowych
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • otwartość na potrzeby klientów
  • orientacja na szukanie rozwiązań oraz realizację postawionego celu
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • gotowość do mobilnego charakteru pracy
  • j. angielski na poziomie min. komunikatywnym
  • doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B.
  • znajomość pakietu MS Office

Pracujemy w zespole pełnym pasji i zaangażowania, gdzie każdy ma szansę na realizację swoich pomysłów i inicjatyw. Dbamy o dobre warunki pracy, rozwój kompetencji pracowników i ich dobre samopoczucie.